Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Змінюємо людей, щоб змінити країну!

Змінюємо людей, щоб змінити країну!

24 серпня Зіньків долучився до Всеукраїнської акції «Зваж свою незалежність», яка була присвячена Дню Незалежності і проходила в 28 населених пунктах України.На центральній площі міста зіньківчани разом із представниками Активної Громади «зважували» незалежність, визначали, що вони готові покласти на ваги незалежності.
Але цього дня ми не тільки міркували про незалежність, а й пропонували громадянам зробити маленькі кроки до громадянської активності, без якої неможлива побудова вільної, демократичної держави. Активісти проводили серед зіньківчан інформаційну кампанію щодо необхідності підписання договорів на вивезення побутових відходів, а ще дали старт флешмобу, який цього разу був направлений на свідомість пересічних громадян: пропонували зробити тематичне фото з листівками: «Підписаний договір – це твій особистий внесок у чистоту міста!», «Чисте місто коштує грошей», «Любиш чисте місто – підпиши договір!», цим самим висловивши міській владі підтримку у прагненні зробити місто чистішим. У даному питанні активність громадян є визначальною: якщо ми не будемо иплатити за вивезення відходів, є загроза, що ця ідея згасне і місто знову потоне у пластику і смітті. Гасло Активної Громади залишається незмінним: «Змінюємо людей, щоб змінити країну!».
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

351
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!