Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Селяни відмовляються зносити пам'ятник Леніну

Селяни відмовляються зносити пам'ятник Леніну

У селі Круподеринці Оржицького району на Полтавщині місцева влада відмовляється зносити пам'ятник радянському вождю Володимиру Леніну. Його бюст стоїть у центрі населеного пункту.
Монумент не чіпаємо, бо 97% жителів виступають проти демонтажу, розповідає сільський голова 45-річний Валерій Житинський:
— Установили монумент 1986 року. Кошти збирали місцеві жителі. На балансі сільської ради пам'ятник не стоїть, земельна ділянка теж не наша. Монумент неодноразово переніс атаки вандалів. Розбивали табличку. Правоохоронці виявили хуліганів. Все мали відновити, але якраз прийняли закон про декомунізацію. Нещодавно приїздили немісцеві й відбили вухо й бороду. Але селяни все відновили. Ще за радянських часів вони обрали Леніна громадянином села.
У село збираються їхати проукраїнські активісти.
— Безстрашний голова сільради каже, що демонтажу не буде. Очевидно без карального загону невідомих патріотів тут не обійтися, — говорить керівник харківської націоналістичної організації «Світанок» Вадим Поздняков, 24 роки.
Поліція вимагає прибрати бюст згідно з законом про декомунізацію. Був прийнятий 2015-го.

Фото тематичне.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

410
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!