Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ

У РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ

З сьогоднішнього дня на дорозі територіального значення Т-17-06 Опішня – Зіньків – Гадяч розпочався ямковий ремонт.
Два автомобілі ремонтної бригади працює на межі Гадяцького району в напрямку Зінькова, інша бригада дорожників рухатиметься з Зінькова в напрямку Опішні.
Застосовується струменева технологія ямкового ремонту, яка непогано показала себе у Гадяцькому районі.
«За нашими розрахунками, щоб врятувати цю дорогу знадобиться понад 5 млн грн: більше мільйона, щоб закрити ділянку від Гадяцького району до Зінькова і близько 4,2 млн грн., щоб відремонтувати ту частину дороги, що веде з Зінькова до Опішні. Перша частина коштів на ремонт вже надійшла, а залишок цієї суми буде залучений як державна субвенція на соціально-економічний розвиток області.
Таким чином, ми хоча б зробимо цю дорогу проїзною і врятуємо її від повного руйнування. А далі буду шукати ресурси, щоб провести повноцінні ремонтні роботи на дорогах територіального значення Т-17-06 Опішня – Зіньків – Гадяч, Т-17-25 Гадяч-Миргород та Т-17-18 Диканька – Решетилівка, які проходять по території мого округу, — говорить народний депутата України Олег Кулініч.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

609
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!