Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Шановні зіньківчани, дорогі земляки!

Шановні зіньківчани, дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з 75-річницею визволення Зінькова від фашистських загарбників та Днем міста.
Традиційно склалося так, що день міста ми завжди відзначаємо разом із святкуванням річниці визволення Зінькова та сіл міської ради від фашистських загарбників. У ці дні згадаймо 1175 воїнів 52 армії Воронезького фронту, які загинули в серпні-вересні 1943 року в жорстоких боях на підступах до Зінькова та в самому місті. Саме завдячуючи їм Зіньків став першим районним центром звільненим від окупантів на Полтавщині.
Низько вклонімося зіньківчанам, хто на фронті та в тилу переніс увесь тягар війни, піднімав з руїн наше місто в повоєнний час, всім поколінням наших земляків, які своє працею та талантом розбудовували та возвеличували його. Саме з них, відомих і безіменних ми повинні брати приклад. У цей непростий воєнний час ми складаємо шану та схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів-зіньківчан Івана Матвієвського, Віталія Кузьменка, Миколи Ряскова, які загинули за Україну на Сході та висловлюємо вдячність нашим землякам, які сьогодні боронять нас на Донбасі.
Шановні земляки! Міста, як і люди мають свою історію і свою долю. Як і у людей у них є свій день народження – день міста. Це свято, яке об’єднує усіх незалежно від віку і професій, тих хто тут народився, виріс, а також тих, хто приїхавши працювати в Зіньків залишився в ньому, полюбивши його назавжди.
Наш Зіньків має славну історію, свої традиції і свій неповторний колорит, тут майже всі знають один одного. Наше місто за 414 років зазнало чималих змін – воно перебудовувалося, змінювало всій вигляд, своїх керманичів, але незмінною залишається наша любов до рідного міста, гордість за його славне минуле.
Недивлячись на складнощі сьогодення Зіньків розвивається, з кожним роком, стає більш красивішим та впорядкованішим. І в цьому ми завдячуємо народному депутату України О.І.Кулінічу, депутатам обласної, районної, міської рад, місцевим органам державної виконавчої влади, керівникам трудових колективів, приватним підприємцям, громадським активістам, всім небайдужим зіньківчанам.
В цьому році завершено капітальний ремонт по вулиці Г.Северина та частині вулиці Гоголя, проведено поточні ремонти дорожнього покриття, по частині вулиць Воздвиженській, Соборності, Дроздівській, Шевченка, Лесі Українки, Сумській, Солов’янівській, Івана Петровського, Гагаріна, Короленка, Погрібняка, Паркова, Першотравневій, Прохорова, провулків Дроздівському, Гагаріна, Першому Гоголя. Зремонтовано тротуар біля центральної районної лікарні, реконструйовано вуличне освітлення на всій протяжності центральної вулиці Воздвиженської, виконано значний обсяг робіт по благоустрою та озелененню міста.
Попереду – багато роботи, багато планів, які за вашої підтримки, шановні земляки, упевнений, вдасться втілити у життя. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш впорядкованішим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.
У ці святкові дні від міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх із Днем міста та річницею його визволення від фашистських загарбників. Бажаю миру, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, Божого вам благословення та нових звершень на благо рідного міста.
З Днем народження, дорогі зіньківчани, з Днем народження Тебе – рідний Зіньків!


З повагою, міський голова С.М.Максименко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

363
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!