Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКОВІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МІСТА

У ЗІНЬКОВІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МІСТА

У суботу, 8 вересня, з нагоди відзначення 75-ої річниці визволення Зінькова та сіл міської ради від фашистських загарбників, 95 — ої річниці утворення Зіньківського району та Дня міста, за підтримки народного депутата України Олега Кулініча, відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської РДА, комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради, на міському стадіоні для зіньківчан було організовано та проведено грандіозне свято.
Місцеві майстри представили свої роботи на фотовиставці «Мій рідний край, моя земля!», на виставці декоративно-ужиткового мистецтва — петриківський розпис; українські сувеніри; виставку вишиванок решетилівських майстринь та місцевих художників. Гурмани мали можливість скуштувати страви української та кавказької кухні.
Для маленьких мешканців нашого міста працював ряд атракціонів з міста Кременчук: «Повітряна куля», «Джампер», «Повітряні батути», в продажу була солодка вата, попкорн.
На великій сцені, що була споруджена посеред стадіону, було проведено святковий концерт «З Днем народження, рідне місто!» за участю артистів Районного будинку культури. Завдяки Олегу Кулінічу насолоджувалися виступом народних артистів України, а саме: вокального квартету «Гетьман» та дівочого гурту «Червоні Маки» (м. Київ).
Особливим подарунком від народного депутата був виступ відомого на всю країну українського рок-гурту «ТІК» (м. Київ), який славиться музичними композиціями «Біла хмара, чорна хмара», «Света», «Сірожине пірожине», «Люби ти Україну» тощо. Шуміли, грали та співали так, що їх було чутно ледве не в кожному куточку нашого рідного міста.
Декілька тисяч місцевих мешканців та гостей прийшли послухати концерт, скуштувати смачний шашлик, поспілкуватися та просто відпочити. Атмосфера на концерті була просто неймовірна. Переповнював вибух емоцій та приємних вражень. Це був наймасштабніший масовий захід за останнє десятиріччя.
Невід’ємним атрибутом свята став святковий феєрверк, що зачарував та вразив своєю красою. Видовище вогненних спалахів в небі завжди притягує до себе масу охочих помилуватися на нього.
Для молоді організовано дискотеку за участю Dj TonyCool, McPriz, танцювального колективу «Флеш» (м.Полтава).
Величезна подяка Олегу Кулінічу за цей неймовірний подарунок для нашого краю, що надовго запам’ятається та залишиться приємним спогадом в серці кожного зіньківчанина!


Катерина САРАНЧА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

694
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!