Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Дванадцятого вересня, у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, яке проходило під головуванням Світлани Чикало.
У роботі комісії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови РДА Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, представники ЗМІ.
Переважно на засіданні комісії розглядались питання, що стосуються освіти району, а саме: Про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 років, програми розвитку дитячо – юнацького гандболу у Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, районної цільової програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.
Про утворення комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області інформував Юрій Дахно – начальник відділу освіти Зіньківської РДА.
Людмила Сідак – інформувала присутніх про припинення філії «Високівська загальноосвітня школа першого ступеня» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області» шляхом її ліквідації.
На засіданні постійної комісії було розглянуто ряд інших питань.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

353
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!