Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Тринадцятого вересня, на спільному засіданні комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації члени комісії обговорили хід виконання програми охорони довкілля Зіньківського району на 2016-2020 роки та проведення жнив у Зіньківському районі.
Комісія розглянула хід виконання програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини».
Анатолій Водолага – виконуючий обов’язки голови РДА та Леонід Горяєв – начальник Зіньківського відділення поліції інформували присутніх про хід виконання та внесення змін до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
Також було розглянуто низку питань із затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
На засіданні комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного і соціального розвитку та управління майном, яке відбулося того ж дня, з підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2018 року, ходом виконання програм розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі і підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки інформувала Олена Вовк, начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.
Сергій Жомір, заступник голови ліквідаційної комісії Гадяцької ОДПІ, доповів про наповнення бюджету району за І півріччя 2018 року.
На засіданні комісії погодили внесення змін до ряду програм економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, забезпечення виконання Зіньківської райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.
Депутати заслухали та обговорили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, про які інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.
Членами постійних комісій було обговорено й ряд інших питань та прийнято відповідні рішення.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

313
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!