Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Полтаві вшанували пам'ять загиблих журналістів

У Полтаві вшанували пам'ять загиблих журналістів

16 вересня в Україні вшановують пам'ять загиблих працівників ЗМІ. З цієї нагоди у Полтаві відбулася традиційна хода до Алеї журналістів.
Ці люди зібралися у Корпусному парку, аби вшанувати пам'ять загиблих журналістів.
Тут переважно їх колеги, які щороку проводять акцію напередодні 16 вересня, річниці вбивства Георгія Гонгадзе, у пам'ять про всіх полеглих мас-медійників.
Євген Лопушинський, голова обласного осередку Національної спілки журналістів України, розповідає про мету заходу:
«Цей день — це спроба привернути увагу суспільства до цієї проблеми, спроба солідаризувати колег у боротьбі за наші права», — говорить чоловік.
Журналіст Віталій Скобельський уже традиційно приходить на акцію. Каже, йому особисто є кого згадати.
«Ми вчилися на факультеті журналістики Київського університету. Прекрасний журналіст був. Вів програму, яку багато хто й досі пам'ятає, — програма „Гарт“, — каже представник ЗМІ.
З листівками та гаслами в руках учасники ходи вирушили до Алеї журналістів, роздаючи їх дорогою перехожим. Там вони вшанували покійних колег хвилиною мовчання та поклали квіти до каменю.


Лілія Пасічник, Станіслав Пантелей.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

764
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!