Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Для участі у роботі сесії були запрошені депутат обласної ради О.О.Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади, члени виконавчого комітету міської ради, окремі керівники установ та організацій, голови сільських рад, представники засобів масової інформації.
На засіданні сесії було розглянуто тридцять чотири питання порядку денного.
Сергій Максименко, Зіньківський міський голова довів до відома депутатам про результати ініціювання утворення Зіньківської об’єднанної територіальної громади та наголосив, що Опішня значно просунулася вперед та отримала від Полтавської обласної Державної адміністрації позитивний висновок про відповідність Конституції та Законам України проектів рішень про створення Опішнянської ОТГ. На запитання, що заважає Зінькову рухатися вперед Сергій Миколайович відповів: «Міська рада, з свого боку, зробила все що змогла, згідно закону. З приводу об’єднання було проведено обговорення, на якому були присутні голови сільських рад до яких ми зверталися з пропозицією, які, в свою чергу, провели обговорення у своїх селах. Але, на жаль, ми отримали відмову».
Про затвердження розпоряджень та договорів укладених міським головою у міжсесійний період доповіла Світлана Педоренко – головний бухгалтер Зіньківської міської ради.
На сесії депутати міської ради внесли зміни до рішення двадцятої сесії Зіньківської міської ради п’ятого скликання від 30 січня 2008 року «Про передачу частини приміщення будинку №45 по вул… Комунарській, м.Зіньків.
Також було розглянуто ряд земельних питань.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

272
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!