Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Чотирнадцятого вересня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії сьомого скликання, яке провів голова районної ради.
У роботі сесії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району.
На початку пленарного засідання за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейних дат голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько нагородили секретарів Ставківської та Великопавлівської сільських рад Почесними грамотами районної ради з врученням нагрудних знаків і квітів.
Шостого вересня, на веслувальній базі, в селі Климівка, відбулася традиційна обласна спартакіада серед голів сільських, селищних, районних рад, їх заступників та працівників обласної ради. Сьогодні Сергій Нерозя вручив головам рад нашого району, які взяли активну участь у спортивних змаганнях і вибороли призові місця, кубки, медалі та грамоти.
В першу чергу була розглянута заява депутата районної ради Віталія Панченка, в якій він просив не вносити на порядок денний питання, які обговорювалися на засіданні комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації так як був відсутній кворум та усі рішення прийняті на засіданні є неправомірними та затвердження на сесії не підлягають. Віталію Панченко надано відповідь, що у такому разі всі питання, які розглядалися на комісіях взяті до відома, а рішення про внесення їх на порядок денний приймає Президія.
Про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки звітувався начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Леонід Горяєв. Він наголосив, що протягом 2018 року районною радою на виконання комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 — 2020 роки
було виділено кошти в сумі 99 тис. гривень. На ці кошти відділення поліції планує придбати новітню версію комп'ютерів, які дадуть змогу доступу до діючих баз Національної поліції України, що на даний час покращать роботу Зіньківського ВП. Завдяки швидкому доступу до баз, на даний час ми швидко та безперешкодно зможемо перевірити будь-який автомобіль, який викликає підозру працівників поліції не тільки в Полтавській області, а й по всій території України, також завдяки комп'ютеру безпосередньо можемо перевірити осіб, які здійснили адміністративні та кримінальні правопорушення на території України.
На виділені кошти було придбано паливо-мастильні матеріали, запчастини для службових транспортних засобів, завдяки яким здійснюються швидкі реагування на повідомлення громадян на території Зіньківського району.
За 2018 рік було зареєстровано 2713 заяв різних видів правопорушень, з них 1890 по сільській місцевості, решта по м. Зіньків. Здійснювалися патрулювання території Зіньківського району та м. Зіньків, щоб громадяни почували себе захищеними від протиправних посягань.
Діяльність Зіньківського відділу поліції назвали незадовільною депутати районної ради Володимир Кулібаба та Олексій Карпенко, вказавши на дефіцит кадрів та погану професійну підготовку працівників поліції.
Депутати районної ради внесли зміни у ряд програм, а саме: програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, підтримки соціально вразливих верств населення району на 2018 – 2020 роки «Турбота».
На пленарному засіданні затверджено рішення по ряду питань, що стосуються діяльності закладів освіти району.
Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 258 111,9 тис. грн., по видатках у сумі 245 394, 7 тис. грн., та зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, на які з районного бюджету виділено 4 978 985 грн., з якими інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.
Також розглянуто та затверджено низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

446
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!