Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Про конкурс «Бюджет участі»-2018

Про конкурс «Бюджет участі»-2018

По результатам голосування у 2017 році міський проект «Весільна феєрія» увійшов до числа переможців. Завершується його реалізація у березовому гаю на в’їзді у Зіньків. Дякуємо всім за підтримку !!!
Цього року Зіньківська міська рада підготувала проект «Льодова забава» (№ 222). У разі перемоги, надійде субвенція з обласного бюджету. Будуть виготовлені конструкції льодового майданчика (20х40м) і придбано комплект хокейних воріт. Взимку, за сприятливих температурних умов, всі бажаючі матимуть змогу покататися на ковзанах, можна започаткувати змагання по хокею серед команд учнів шкіл району і дорослих хокейних команд та ін.
Віримо, що Вас, шановний відвідувачу сайту, зацікавила дана ідея і Ви проголосуєте самі та залучите до цього всіх своїх рідних, друзів, знайомих, які зареєстровані на території Полтавської області.
Велика надія на студентську молодь, яка може долучити до підтримки «Льодової забави» також і своїх товаришів!!! Кожен, кому вже виповнилося 14 років і хто зареєстрований на території Полтавської області може голосувати за один, два, максимум – за три проекти.
ГОЛОСУВАННЯ ТРИВАЄ ДО 17 год., 30 вересня.
Два варіанти голосування:
1. Онлайн — через Приват-24, карткою Ощадбанку та по IDcard (паспорт). (ВАЖЛИВО, що у цьому випадку кожен голос оцінюється коефіцієнтом 1,2).
Щоб проголосувати у такий спосіб – зайдіть на сайт «Зіньківська міська рада». Праворуч, у верхній частині – «ГОЛОСУВАННЯ !!!». Там є посилання на сторінки проектів та пояснення.
Можна відкрити і сайт «Полтавська обласна рада» — Праворуч, у верхній частині – у «Голосуй за проекти», або «Бюджет участі» знайдете бажаний проект.
2. Заповнити паперову анкету, яку можна роздрукувати самому, або отримати в міській раді чи у депутата міськради. Жителям сіл району можна звернутися у свою сільраду. (У цьому випадку коефіцієнт для оцінювання менший– 0,8).
Повідомляємо, що Зіньківська міська рада погодилась співфінансувати також ще такі три проекти:
№217 -«Літературне сузір’я Зіньківщини» — літературно-мистецький музей під відкритим небом" біля школи №2.
№213 — «Сортування сміття – безпечне майбутнє» — формування у дітей екосвідомості та навиків правильного сортування сміття".
№206 — «Дітям шкіл – зручна велопарковка» — облаштування велопарковок на території міських шкіл.
ЯКЩО виникають питання, телефонуйте 3-11-37, або 099-68-34-962.
Виконавчий комітет міської ради.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

494
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!