Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Днями у приміщенні районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, під головуванням Геннадія Хорошуна.
Депутати надали згоду відділу освіти Зіньківської РДА на реконструкцію суміщеної покрівлі на шатрову двоповерхового навчального корпусу Човно – Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області.
Члении комісії затвердили звіт з незалежної оцінки майна та погодження орендарів нежитлових приміщень громадської будівлі комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради, приміщення, розташованого на 1 поверсі 4-х поверхової будівлі Зіньківської ЦРЛ, частини приміщення адміністративного будинку, розташованого за адресою: вул. Соборності, 2, м. Зіньків та погодила укладання договорів оренди.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

387
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!