Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У РАЙОНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ

У РАЙОНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ

Як повідомлялося раніше, від межі Гадяцького району до міста Зіньків здійснений ямковий ремонт траси Т-17-06. Там, де дорожнє полотно було повністю в ямах, асфальт поклали великими «картами». На ремонт цього відрізку було направлено близько 1 млн грн., який був спільно залучений народним депутатом Олегом Кулінічем з Агентством місцевих доріг Полтавської.
— Я вже неодноразово озвучував проблему фінансування «тешок» на цей рік і під час своїх виступів у Верховній Раді, і у своїх зверненнях до уряду, але дороги до 2019 року поки залишаються без ресурсу, — говорить Олег Кулініч, — тому ми віднаходимо фінансування, щоб хоча б врятувати їх на цей рік і зробити проїзними.
Зараз ремонтується значно більший відрізок цієї ж траси Т-17-06 від Зінькова до Опішні протяжністю до 40 км – аж до траси Р-42. Ремонтні бригади вже пройшли відрізок від Зінькова до Шилівки.
— Там, де майже суцільні ями на дорозі, ремонт робиться великими картами. Якщо найбільш проблемні ділянки дороги від Зінькова до Опішні закривати саме великими картами, то потрібне фінансування в розмірі до 10 млн грн. Прораховуємо можливості віднайти таке фінансування, бо спочатку розраховували виключно на ямковий ремонт цієї ділянки, який би обійшовся приблизно в 4 млн. грн. Будемо шукати варіанти, як здійснити ремонт проблемних ділянок великими «картами» ще в цьому році, — сказав народний депутат.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

391
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!