Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Активна Громада Зіньківщини збирає підписи

Активна Громада Зіньківщини збирає підписи

Ще навесні нинішнього року представники Активної Громади Зіньківщини на багаточисленні прохання зіньківчан, які довелося почути під час інформаційних годин, почали збір підписів під звернення спочатку до міського голови, а потім до власника приміщення, з проханням налагодити роботу дитячого кафе у Дитячому парку міста.
У зверненні, зокрема, йшлося, що в місті немає закладу, в якому була б можливість проводити для дітей дитячі свята: сімейні (дні народження), прощання з дитячим садком, закінчення початкової школи і та інше. При цьому у місті є актори-аматори, які залюбки організовують проведення цікавих дитячих свят, от тільки немає для цього відповідного простору. Батьки хочуть, щоб діти змістовно і весело проводили своє дозвілля, змалку привчалися до культури поведінки у громадських місцях. Насьогодні збір підписів продовжується. Активісти отримують підтримку все більшої і більшої кількості зіньківчан: «Коли настала осінь і холоди, актуальність дитячого кафе зростає, бо кількість місць, де можна провести з дітьми дозвілля значно звужується. Кафе дуже б допомогло молодим батькам у цьому питанні!» Дійсно, у всіх навколишніх районних центрах працюють дитячі кафе, і тільки в Зінькові чомусь вважають, що воно буде не рентабельним. Залишається сподіватися, що зібрані підписи і флеш-моб переконають міську владу у необхідності такого закладу.


Лариса МЕЛЬНИК.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

459
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!