Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ ПРОВІВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД

ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ ПРОВІВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД

У Зіньківському РС філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області допомагають підобліковим, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
Першого жовтня 2018 року на базі Зіньківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за ініціативою начальника районного сектору Іриною Яненко був проведений інформаційний захід з підобліковими клієнтами пробації, в якому взяла участь завідувач відділу денного перебування територіального центру обслуговування населення Зіньківського району Людмила Рибалко.
Головна мета зустрічі — допомогти даній категорії осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, вирішити життєві проблемні питання. Адже саме територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – це державні установи, які здійснюють надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. Людмила Рибалко запропонувала низку соціальних послуг які мають отримати дані громадяни при цьому запропонувавши заходи соціальної підтримки та контролю для вирішення завдання попередження повторного вчинення нових злочинів.
Ірина Яненко по завершенню даного заходу зробила акцент на подальшу співпрацю з територіальним центром обслуговування населення Зіньківського району в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від терцентру, особливо з настанням осінньо-зимового періоду.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

732
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!