Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Анна ШМАТКО: «Україна дивовижна, як і світ навколо неї»

Анна ШМАТКО: «Україна дивовижна, як і світ навколо неї»

У нашому славному містечку проживає чудова сімейна пара – Юрій та Анна Шматко. Приїхали вони до нас з Луганщини. Юрій працює головним інженером в ТДВ «Укроліяпродукт», а Анна – старшим державним виконавцем у місцевій виконавчій службі. Проте, мають чудове та незвичне для нашого краю хобі – подорожують, знімають відеоролики та представляють для перегляду на каналі Youtube.
«Шматочок щастя» — саме так вони назвали свій відеоблог. Їх головна мета – побачити дивовижний світ та показати його глядачам.
Наші зіньківські мандрівники вже встигли зняти цікаві історії про Сорочинський ярмарок, місто Львів, а також про місто Краків – одне з найпопулярніших туристичних міст Польщі, в яких розповідають про свої враження від побаченого. Переглянувши їх роботи, можна дізнатися про те, де краще відпочити, що варто побачити та як весело провести час з мінімальними затратами для свого бюджету.
В гостях у редакції газети були Юрій і Анна Шматко та розповіли про своє захоплення:
— Анна, чому ви обрали Полтавщину?
— Коли на Донбасі ситуація досягла критичного стану ми прийняли рішення поїхати. На той час нас до себе запросили родичі, які мешкають у Зінькові, за що ми їм дуже вдячні. Згодом ми вирішили залишитися, знайшли роботу, познайомилися з багатьма гарними людьми.
— Чому саме відеоролики та тема подорожей?
— Як на мене, одна з найголовніших речей, яка робить людину щасливою — можливість подорожувати. Адже для нас побачити світ — одна з найважливіших мрій в житті. А коли ти маєш змогу поділитися з оточуючими частинкою твоєї подорожі у якості відео — взагалі безцінно. Саме тому ми обрали відеоблог.
— Чого очікуєте від свого відеоканалу?
— Перш за все ми очікуємо зацікавленість серед широкого кола людей. Ми знімаємо відео для того, щоб показати, що подорожувати легко, що світ навколо нас дуже цікавий.
— Існує думка, що російською не можна розмовляти у Західній Україні. Як вам «пощастило» зняти відео російською?
— Необхідно зауважити, що Львів, як і величезна кількість інших міст в Україні дуже толерантний до людей, які розмовляють російською. Хоча ми цілком гарно та у вільній формі також спілкуємося українською. Адже важливо саме те, яка ти людина і як себе поводиш, а не мова, якою розмовляєш. Хоча, для любителей екстримального українського підпілля, рекомендуємо ресторан «Криївка», там можуть добряче полоскотати нерви! Але це все в дужежартівливій формі. Тому цієї проблеми не існує.
— На вашому відеоканалі вже чимало глядачів, чи будуть ще відео?
— Так, звичайно, ми не збираємося зупинятися на цьому. Мені із моїм чоловіком подобається те, що ми робимо. А головне – що у нас вже є постійні глядачі, яким це подобається.
— Що побажаєте читачам нашої газети та глядачам вашого відеоканалу?
— Хочеться побажати читачам натхнення в досягненні цілей, а також, звичайно, побільше подорожувати, адже Україна дивовижна, як і світ навколо неї, частинку якого можна побачити на нашому каналі.


Катерина САРАНЧА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

441
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!