Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ХТО ТАКІ «ЗІНЬКІВЧАНИ»?

ХТО ТАКІ «ЗІНЬКІВЧАНИ»?

Якщо в неділю ви відвідуєте центральний ринок, то, напевне, не раз чули як лунає жива музика. Відразу відчувається святкова атмосфера та піднімається настрій.
Підійшовши ближче, ви побачите десять дорослих чоловіків, які одягнені в жовто-блакитні костюми з написом «Гурт «Зіньківчани» та грають на музичних інструментах. Чимало людей із сусідніх сіл району, міста, а також з сусідньої Сумщини приїжджають сюди, щоб послухати захоплюючу музику, від якої неможливо встояти на місці. А чи знаєте ви, хто це? Ні? Ми дізналися про них та задали декілька питань керівнику гурту – Даценко Сергію Степановичу.
— Сергію Степановичу, як називається ваш гурт та хто входить до його складу?
— Незважаючи на те, що до складу гурту входять чоловіки не тільки з міста Зіньків, наш гурт носить назву «Зіньківчани». Перший заступник групи – Цілуйко Володимир (м. Охтирка), заступник – Петренко Микола (м. Зіньків). А також: Глоба Анатолій (м. Охтирка), Гопко Олексій (с. Чернеччина), Рижий Григорій (с. Лютенські Будища), Кріпак Вячеслав (с. Ставкове), Падун Сергій (м. Зіньків), Лисенко Михайло (с. Тарасівка) та Удовиченко Петро (с. Удовиченки). Від 3 до 5 годин часу нам потрібно аби зібратися до купи.
— На яких музичних інструментах граєте?
— У нас є чотири гармошки, ручної роботи. Ціна кожної становить від 35 до 100 тисяч гривень. Також два бубони, сопілка та ложки-бутилки.
— Який ваш фінансовий інтерес?
— Ми граємо платно лише на корпоративах, весіллі, ювілеї тощо. Якщо хтось забажає – телефонуйте за номером 095-465-57-61. Так як гурт носить назву «Зіньківчани», ми разом вирішили, що виступати на ринку будемо на безоплатній основі. Знайте, ми граємо від душі та щирого серця. Раніше були випадки, коли люди самостійно приносили картонну коробку та складали туди гроші, які ми вимушені були роздати назад. Тож щиро запрошуємо вас, люди добрі, приходьте на ринок та слухайте нашу музику на втіху. Будемо раді вас бачити.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

912
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!