Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Відбудуться вибори в об’єднаних громадах

Відбудуться вибори в об’єднаних громадах

Центральна виборча комісія нарешті розблокувала процес призначення і проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах. 12 жовтня ЦВК прийняла постанову про призначення виборів 23 грудня 2018 року в 125 ОТГ країни. До слова, щоб вибори відбулися в передоостанню неділю року, їх необхідно було оголосити, максимум у п’ятницю, 12 жовтня, тож, таким чином, ЦВК «вскочила» в останній вагон.
23 грудня 2018 року перші місцеві вибори відбудуться у Опішнянській громаді, утвореній шляхом об’єднання Малобудищанської сільської та Опішнянської селищної рад.
ЦВК постановила оголосити з 3 листопада 2018 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, призначених пунктом 1 цієї постанови.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

554
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!