Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Як відвідувати школу та садочок без щеплень?

Як відвідувати школу та садочок без щеплень?

До редакції газети «Зіньківщина «по – іншому» звертаються батьки дітей, які вважають незаконними вимоги, щодо обов’язкових щеплень та не допуск до навчання нещеплених дітей.
Яка ситуація із цим у Зінькові?
Центр громадського здоров’я МОЗ України повідомив, що невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки. Про діючі норми закону Міністерство охорони здоров’я і Міністерство освіти і науки України повідомили державні адміністрації офіційним листом.
Як застерігають медики та освітяни, дуже важливо, щоб діти були вчасно вакциновані за Календарем профілактичних щеплень — лише за такої умови малеча може бути допущеною до навчання.
Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів місцевих лікарень.
Також, лікарсько — консультативна комісія може прийняти рішення щодо заборони відвідування дитиною без профілактичних щеплень навчального закладу, наприклад — у разі ускладнення епідемічної ситуації. У таких випадках питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішують місцеві органи освіти.
Наразі нам невідомі такі випадки, щоб дитині відмовили у навчанні через відсутність відповідних щеплень.
Нагадаємо, до 6 років діти повинні отримати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6-річному віці проводиться ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту. Лише за наявності усіх цих щеплень, відповідно до законодавства України, дитина може відвідувати заклади освіти.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

359
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!