Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У МІСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДЕЗІНФЕКЦІЮ ВОДИ

У МІСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДЕЗІНФЕКЦІЮ ВОДИ

Шановні споживачі питної води Зіньківської міської ради!
Міське комунальне підприємство повідомляє, що у період 16 — 19 жовтня на артезіанських свердловинах міста продовжується проводитись дезінфекція питної води згідно такого графіка:
16 жовтня: вулиці Воздвиженська (від перехрестя з вул.Гоголя до виїзда з міста на Полтаву), Ватутіна, Садова та прилягаючих провулків.
17 жовтня: вулиці Воздвиженська (до перехрестя з вулицею Гоголя), Шевченка, Дроздівська, Беївська, Горького, Вербова, Березова та прилягаючих провулків;
18 жовтня: в с.Пилипенки та с.Дубівка;
19 жовтня: по вулицях Сумська, Паркова, Вишнева, Гончарна, Солов’янівська, Григорія Северина (від № 1 до № 60) та прилягаючих провулків.
Прохання мешканцям вище вказаних вулиць та прилягаючих провулків зробити запас питної води, так як подача її буде обмежена з 9 години до 17 години.
Адміністрація МКП «Зіньківський комунгосп» просить вибачення за тимчасові незручності.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

270
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!