Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

КОЛИШНЬОГО ГОЛОВУ РДА В СУД ДОСТАВЛЯТЬ ПРИМУСОВО

КОЛИШНЬОГО ГОЛОВУ РДА В СУД ДОСТАВЛЯТЬ ПРИМУСОВО

Зупинити строк розгляду провадження у справі про адміністративне корупційне правопорушення відносно Віталія Панченка, колишнього голову Зіньківської РДА, за ч.1 ст. 172-6 КУпАП до 25.09.2018р.- йдеться у Постанові суду.
Як ми вже повідомляли, суддя Зіньківського районного суду Сергій Должко досі не може розглянути справу стосовно колишнього голови Зіньківської РДА Віталія Панченка.
Нагадаємо, він невчасно подав декларацію і не може з’явитися у суді через постійні хвороби.
Віталію Панченку інкримінують правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6 КУпАП (Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування). Екс-чиновнику загрожує від 850 до 1700 грн штрафу.
У вересні 2017-го колишній чиновник надіслав заяву про те, що перебуває на амбулатор-ному лікуванні у 1-й міській клінічній лікарні — у травматологічному відділенні. Лікування продовжилося до кінця жовтня. Після цього Віталій Панченко потрапив на стаціонарне лікування у відділенні для інвалідів Великої Вітчизняної війни обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Ф. Мальцева.
Останні відомості з реєстру судових рішень — строк розгляду провадження у справі про адміністративне корупційне правопорушення відносно Віталія Панченка призупинений до 25.09.2018 року. Згідно Постанови Зіньківського районного суду його доставлять на судове засідання примусово працівники поліції.


Газета «Зіньківщина „по — іншому“.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

461
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!