Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Україна перейшла на зимовий час

Україна перейшла на зимовий час

Україна перейшла на зимовий час у ніч з 27 на 28 жовтня. Годинники перевели на одну годину назад. Це може стати останнім переходом на зимовий час для українців.
Мета переходу на зимовий час — щоб люди застали якнайбільше денного світла взимку.Також це дозволяє трохи зекономити на електроенергії.
Щороку перехід на зимовий час стає справжнім стресом для багатьох людей, особливо для дітей та людей поважного віку.
Спеціалісти радять у перші дні після переведення годинників не планувати важливих справ та уникати навантажень. Хоча спати завдяки переведенню стрілок назад доведеться на годину більше, все одно організм потребує адаптації. Особливообережними варто бути водіям та людям, які страждають на серцево-судинні захворювання.
В Укрaїні перевoдити чaс нa oдну гoдину вперед влітку пoчaли у 1981 рoці рaзoм із рештoю СРСР. Періoдичнo піднімaлoся питaння відмoви від цьoгo, aле рішення тaк і не прийняли. Aле цьoгo рoку Укрaїнa дійснo мoже перейти нa зимoвий чaс вoстaннє. Причинoю цьoму стaлo те, щo в Єврoсoюзі зaгoвoрили прo неoбхідність пoвністю перейти нa літній чaс.Укрaїнa мoже скaсувaти перехід нa зимoвий тa літній чaс слідoм зa Єврoсoюзoм. Тaку зaяву зрoбили у Міністерстві екoнoмічнoгo рoзвитку і тoргівлі. Пoяснили це тим, щo нaшa крaїнa взялa курс нa єврoінтегрaцію, a знaчить пoвиннa пoступoвo перехoдити нa єврoпейське зaкoнoдaвствo.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

235
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!