Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

День працівника соціальної сфери

День працівника соціальної сфери

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це професійне свято — вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої держави.
Специфіка відносин і вирішення навіть суто технічних питань у Фонді звернені до конкретної людини – потерпілого, особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, тимчасово непрацездатних осіб.
Отож, як працювало для цих категорій населення Диканське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області протягом 9 місяців 2018 року.
Найперше, 356 потерпілим на виробництві та членам їх сімей забезпечено страхові виплати, а саме:
— виплати у разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого (333 особи) у сумі 6751,2 тис. грн.;
— виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника (23 особи) склали 392,4 тис. грн.;
— виплати одноразової допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності (4 особи) становлять 48,4 тис. грн.;
допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності (6 осіб) на суму 151,5 тис. грн.
витрати на медичну та соціальну допомогу, в т.ч.лікування, санаторно-курортне лікування, протезування, спеціальний медичний догляд, постійний та побутовий догляд, витрати на бензин та транспортне обслуговування склали 394,7 тис. грн.
Також протягом поточного року за рахунок коштів Фонду пройшли лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм 26 застрахованих осіб на загальну суму 372,6 тис. грн.
Оплачено різні види допомоги застрахованим особам на загальну суму 13082,7 тис. грн., а саме:
— допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною) на загальну суму 7681,1 тис. грн.;
— допомога по вагітності та пологах на загальну суму 4947,0 тис. грн.;
— допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) на загальну суму 82,0 тис. грн.
Користуючись нагодою, хочу разом з колективом Диканського відділення скласти слова подяки всім працівникам соціальної сфери. Побажати усім, хто щоденно піклується про людей, допомагає вирішувати повсякденні питання, витримки та наснаги, оптимізму та натхнення у нелегкій праці.


Г. Вінтоняк,

начальник Диканського відділення
УВДФСС України у Полтавській області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

810
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!