Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Кількість пожеж у житловому секторі збільшилася

Кількість пожеж у житловому секторі збільшилася

З настанням опалювального періоду, ДСНС фіксує збільшення кількості потерпілих на пожежах у житловому секторі. Традиційно, люди обігрівають помешкання за допомогою пічного опалення, використовують несправні обігрівачі та перевантажують, або ж не слідкують за станом електрогосподарства. Усі ці фактори призводять до трагедії.
Так, за жовтень місяць в Зіньківському районі виникло 13 пожеж, із них 8 в житловому секторі. 18 жовтня по причині порушення правил монтажу електромережі пожежа житловому будинку села Пишненки, 23 жовтня по причині порушення правил монтажу твердопаливного котла виникла пожежа в житловому будинку села Велика Павлівка
25 жовтня пожежа в багатоквартирному будинку в селищі Опішня. По причині порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутового електронагрівального приладу, який господарка залишила без нагляду, з діагнозом – отруєння продуктами горіння, середнього ступеня тяжкості, до Опішнянської районної лікарні доправлено чоловіка.
26 жовтня в селі Романівка виникла пожежа в житловому будинку кімнати. Від дії вогню 80-річна господарка помешкання отримала отруєння чадним газом та доправлена в тяжкому стані до реанімаційного відділення Зіньківської ЦРЛ.
Тож, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.
Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань. Зокрема:
— не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
— слідкуйте за станом та справністю електромережі;
— не паліть у ліжку;
— у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі;
— не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
— подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газоваим опаленням.
При виникнені пожежі викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина має вирішальне значення! Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

441
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!