Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту та соціальної підтримки населення. Другого листопада у Будинку культури міста Зіньків вітали працівників соціальної сфери Зіньківщини.
Оформлення та надання пенсій, встановлення пільг та субсидій, допомога учасникам бойових дій та ветеранам АТО – це лише незначний перелік послуг, які надають соціальні працівники. Їх щоденна та клопітка робота є надзвичайно важливою.
Зі словами привітань до працівників соціальної сфери району звернулися заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, заступник міського голови Геннадій Хорошун. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям.
За сумлінну працю, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери кращих працівників нагороджено Почесними грамотами та Подяками районної ради, районної державної адміністрації, міської ради.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

330
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!