Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКОВІ ВІДБУВСЯ МАРАФОН ІЗ ПОЛІТИЧНИХ РЕФОРМ

У ЗІНЬКОВІ ВІДБУВСЯ МАРАФОН ІЗ ПОЛІТИЧНИХ РЕФОРМ

Сьомого листопада у місті Зіньків пройшов Марафон із політичних реформ «Роль громадян у політичних реформах».
Даний захід є одним із 30-ти заходів, які пройдуть у всіх регіонах України і завершаться Національним форумом у Києві. Мова йшла саме про політичні реформи, які сьогодні впроваджуються в Україні: виборчу, політичних фінансів та антикорупційну реформу. Що ми про них знаємо, на якій стадії розроблення чи впровадження вони сьогодні знаходяться, чи відчуваємо їх вплив на наше життя? Над цими питаннями міркували учасники заходу разом із координатором ВГО «Інститут «Республіка» Віталієм Гліжинським та експертом із політичних фінансів Центру «Ейдос» Сергієм Адаменком. Саме до пана Сергія у зіньківчан було найбільше запитань: навіщо політичним партіям потрібне державне фінансування, хіба для них мало грошей олігархів? Навіщо фінансувати політичні партії, які набрали лише 2% голосів? Державне фінансування політичних партій — це ще один тягар на плечі бідних платників податків! В ході Марафону експерти дали відповіді на хвилюючі для громадян питання, зокрема, кожен із нас платить на утримання політичних партій 14 гривень у рік. Ця мізерна сума дозволить нам мати незалежні політичні партії. У другій частині заходу учасники Марафону самі міркували над тим, яка саме виборча реформа потрібна в Україні з точки зору оптимістів, реалістів і песимістів. Саме накладання цих трьох поглядів і дає реальні результати в житті.
Марафони проходять в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки National Democratic Institute — ND за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine — USAID Україна.


Лариса МЕЛЬНИК.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

438
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!