Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТОЇ, ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТОЇ, ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дев’ятого листопада, у залі засідань районної ради, відбулося засідання двадцять дев'ятої, позачергової сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.
Рішеннями депутатського корпусу районної ради внесено зміни до ряду районних програм, зокрема до програми забезпечення виконання Зіньківською районною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, підтримки соціально вразливих населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.
На засіданні затверджені розпорядження голови районної ради, договори оренди та протокол №1 Аукціонної комісії по продажу об’єктів малої приватизації, що є спільною власністю територіальних громад Зіньківського району Полтавської області.
Своїм голосуванням депутати районної ради прийняли рішення утворити комунальну установу «Інклюзивно – ресурсний центр» Зіньківської районної ради та затвердити її Статут. На посаду виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Зіньківської районної ради призначено Романа Поповича. Також було затверджено структуру та граничну штатну чисельність комунальної установи.
Організацію виконання цього рішення покладено на відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації, контроль за його виконанням – на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року, а також внесли зміни до показників районного бюджету на 2018 рік.
У ході засідання розглянуто та затверджено низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Також на сесії розглядали ряд інших питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

333
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!