Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ПОЛТАВІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

У ПОЛТАВІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

Протягом 10-11 листопада 2018 року у Полтаві пройшов VI традиційний міжнародний рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю «POLTAVA TROPHY – 2018».
У турнірі взяли участь більш ніж 1300 учасників з різних куточків України та світу. Серед них виступили і зіньківські танцівники гурту «Авіа-Денс», керівником якого є Євгеній Бронніков. Він є одним із організаторів танцювального змагання. Танцювали вальс, ча-ча-ча, румба, вару-вару, джайв тощо. Оцінювали судді з України, Греції, Молдови, Білорусі, Польші, Латвії та Грузії.
Фестиваль проводився у спортивному комплексі ГУНП (м. Полтава), танцювальний паркет мав розмір близько 320 кв.м., великий комфортабельний зал оздоблений яскравою ілюмінацією, якісним звучанням від живих барабанів Vladis, було споруджено зручні роздягальні для суддів та танцюристів, працювали кафетерії, танцювальний магазин, а також професійні перукарі, візажисти та фотографи.
Наші земляки достойно виступили у категоріях «діти 3-5 років», «діти 6-7 років», «ювенали», «юніори» та посіли призові місця. Усі учасники були нагороджені грамотами, сувенірними подарунками та масою позитивних вражень.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

423
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!