Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Зіньківські поліцейські розкрили крадіжку мобільних телефонів

Зіньківські поліцейські розкрили крадіжку мобільних телефонів

До чергової частини Зіньківського відділення поліції з письмовою заявою звернулися 3 громадянки, жительки Зіньківського району. Жінки повідомили, що невідома особа здійснила крадіжку сумки, в якій були їх мобільні телефони марки «S-TELL», “Xiomi Redmi Note 5A” та “Huawei”, чим завдано заявницям матеріальної шкоди.
Слідчі Зіньківського відділення поліції була встановили і затримали тридцятирічного жителя Зіньківського району.
Мобільний телефон правоохоронці вилучили та проводять подальшу перевірку.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

403
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!