Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня все цивілізоване суспільство вшановує людей з обмеженими можливостями. Цей день є доброю нагодою для підсумків зробленого та концентрації зусиль для подальшої діяльності в напрямку формування гідних умов життя даної категорії населення, аби ніхто не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми негараздами.
На сьогодні для України проблема захисту осіб з інвалідністю набуває особливого значення у зв’язку з постійним зростанням їх чисельності, у тому числі внаслідок військових дій на сході нашої держави.
Для застрахованих осіб і потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фонд соціального страхування України завжди був і залишається джерелом надії, розуміння та допомоги.
Диканське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області щиро бажає всім особам з інвалідністю витримки, мужності, оптимізму, віри, щастя та достатку в рідних оселях!
Працюємо для того, щоб зрозуміти вас, своєчасно підтримати та допомогти!


Сергій ТОБОТА,
страховий експерт з охорони праці
Диканського відділення
УВД ФССУ у Полтавській області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

757
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!