Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ТРИДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ ТРИДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Днями, у сесійній залі міської ради відбулося чергове пленарне засідання тридцять сьомої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання.

Так як засідання сесії співпало зі святом дня волонтера орденами «За вірність присязі» були нагороджені наші земляки Сергій Макуха та Сергій Крижановський, волонтер Світлана Даценко від імені командира військової частини А2167 полковника Татуся Р.В. нагородила почесними грамотами за патріотизм, вагомий внесок в організацію волонтерського руху та надання безкорисливої допомоги військовослужбовцям, які виконують бойові завдання у зоні ООС (АТО), голову Зіньківської міської ради Сергія Максименка, заступників Геннадія Хорошуна та Олександра Теслю, головного спеціаліста загального відділу Артема Стребка.
У свою чергу міський голова, з нагоди Дня місцевого самоврядування, вручив грамоти працівникам апарату міської ради.
У роботі сесії брали участь депутат обласної ради О.О.Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади, члени виконавчого комітету міської ради, окремі керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.
На засіданні сесії депутати обговорили та затвердили міську програму підтримки ОСББ на 2019 рік.
При обговоренні даного питання депутати наголосили на тому, що на сьогодні склалася ситуація, коли майже всі квартири у багатоквартирних будинках міста є у приватній власності, однак самі будинки, як цілісні майнові комплекси, все ще перебувають на балансі МКП «Зіньківський комунгосп», а це 32 житлові будники, в яких 664 квартири, загальна площа яких 31276 кв.м., житлова площа 19313 кв.м., неприватизованих квартир 26. Капітальні ремонти цих будинків фінансуються за рахунок міського бюджету. Власники квартир не тільки не мають навичок самостійного управління власним житлом, але навіть не усвідомлюють себе співвласниками багатоквартирних будинків та, відповідно, не визнають своїх обов’язків щодо утримання спільного майна в належному стані.
Також були внесені зміни до показників міського бюджету на 2018 рік, затверджені розпорядження та договори які укладені міським головою у межсесійний період та Програму сприяння управління Державною казначейською службою.
На сесії було розглянуто і прийнято ряд рішень земельних питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

380
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!