Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Відбулося пленарне засідання тридцятої сесії районної ради

Відбулося пленарне засідання тридцятої сесії районної ради

12 грудня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.
На початку пленарного засідання за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейних дат голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько нагородили депутата районної ради, директора ТОВ «Октан» Кропивну В. М. та в. о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рися А. А. Почесними грамотами районної ради з врученням нагрудних знаків і квітів.
5 – 6 жовтня в с. Олефірівка Миргородського району відбувся Чемпіонат з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. Команда депутатів Зіньківського району виборола І місце на дистанції «Смуга перешкод» Чемпіонату та отримала Кубок переможців. Сьогодні Сергій Нерозя та Сергій Загорулько вручили грамоти членам команди: депутату районної ради Кімлик-Яросі Л. А., Бірківському сільському голові Костенку С. С., депутатам міської ради Галичу В. В. та Пономаренку В. І.
На сесії було розглянуто двадцять питань порядку денного.
Депутати районної ради своїм рішенням внесли зміни до програми забезпечення виконання Зіньківською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, програми «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017-2020 роки», районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки, районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ інфекції/СНІДУ на 2016 – 2018 роки, районної комплексної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2016 – 2020 роки, програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016 – 2020 роки, програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.
Також, депутати розглянули питання та прийняли рішення щодо списання з балансу відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації вантажного автомобіля ЗІЛ-ММЗ 4502, затвердили протокол про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації: громадського будинку, розташованого за адресою: м. Зіньків, вул. Івана Петровського, 21-б Зіньківського району Полтавської області, надали згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області об’єкта нерухомого майна розташованого за адресою: вул. Воздвиженська, 64-е, м. Зіньків та на передачу меморіальної дошки з балансу Зіньківської районної ради на баланс Зіньківської центральної районної лікарні Полтавської області.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

340
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!