Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

"Укрпошта" продовжить доставку пенсій

"Укрпошта" продовжить доставку пенсій

«Укрпошта» знайшла компроміс із Пенсійним фондом України (ПФУ) й не припинить доставку пенсій, а також не буде скорочувати кількість відділень на селі. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з членами наглядової ради ПАТ «Укрпошта», передає УНН з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.
«Укрпошта» і надалі залишатиметься соціально важливою компанією. Ані скорочення кількості відділень на селі, ані припинення доставки пенсій не буде. «Укрпошта» сумлінно виконуватиме всі соціальні функції, покладені на неї. Дякуючи Президенту України, знайдено компромісне рішення між «Укрпоштою» та Пенсійним фондом України", — зазначив Омелян.
Нагадаємо, в жовтні генеральний директор ПАТ “Укрпошта” Ігор Смілянський заявив, що з 1 січня 2019 року “Укрпошта” перестане доставляти пенсійні виплати українцям. Президент Петро Порошенко наказав не звільняти листонош і продовжити доставку пенсій.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

322
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!