Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Шановні жителі Зіньківської міської ради!

Шановні жителі Зіньківської міської ради!

Ось і завершується ще один рік, який збагатив нас життєвим досвідом, згуртував, дав поштовх у майбутнє. Дякую кожному, хто був небайдужим і примножував здобутки нашого міста та сіл міської ради. Вірю, що прагнення зробити їх ще кращими стануть головною нашою опорою у наступному році.
Радий вітати усіх зі святами, які добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – із Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай новорічне диво стане частиною доброго настрою на 2019 рік, а Різдвяна зоря об`єднує і благословить усіх, хто зустрічає ці свята в колі найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідних домівок. Щиро бажаю здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у добрих справах, Миру і Божої благодаті кожному дому і нашій Україні!


З повагою, міський голова Сергій Максименко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

452
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!