Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКІВСЬКОМУ БУДИНКУ – ІНТЕРНАТІ ВИХОВАНЕЦЬ ОТРИМАВ КАЛІЦТВО

У ЗІНЬКІВСЬКОМУ БУДИНКУ – ІНТЕРНАТІ ВИХОВАНЕЦЬ ОТРИМАВ КАЛІЦТВО

Вчора, другого січня, близько 13 – 00 у хірургічне відділення Зіньківської ЦРЛ поступив двадцятивосьмирічний вихованець Зіньківського будинку – інтернату.
За попередньою інформацією, вихованець працював з зернодробильною машиною внаслідок чого отримав травматичну ампутацію кисті руки.
На даний момент, вихованець знаходиться у хірургічному відділенні Зіньківської ЦРЛ, йому була надана медична допомога.
На місце події, у Зіньківський будинок — інтернат, прибула перший заступник директора Департаменту – начальник управління фінансів та стаціонарних установ Ніна Черняк. Чи розпочате службове розслідування наразі невідомо. Ситуацію, що склалася не коментують.
Редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» звернулася до Зіньківського відділення поліції з проханням, надати правову оцінку діям працівників будинку – інтернату з приводу залучення до роботи з механізмами людей з особливими потребами.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1252
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!