Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЗІНЬКІВСЬКІ СЛІДЧІ ПОРУШИЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

ЗІНЬКІВСЬКІ СЛІДЧІ ПОРУШИЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

Як повідомили у Зіньківському відділенні поліції, з приводу трагедії, яка сталася другого січня у Зіньківському будинку — інтернаті, відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 272 Кримінального Кодексу України (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).
Нагадаємо, двадцятивосьмирічний вихованець Зіньківського будинку – інтернату працював з зернодробильною машиною внаслідок чого отримав травматичну ампутацію кисті руки.
На даний момент, вихованець знаходиться у хірургічному відділенні Зіньківської ЦРЛ, йому була надана медична допомога.
Санкції статті передбачають покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

О.ЛЕОНТІЙ.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

673
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!