Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині засудили жорстокого убивцю

На Полтавщині засудили жорстокого убивцю

Убивство сталося у липні 2018-го року. Між двома співмешканцями – чоловіком та жінкою – сталася сварка. Під час суперечки чоловік штовхнув жінку і та впала на землю. Співмешканець закрив їй долонею носа, перекрив доступ повітря, внаслідок чого жінка померла. Тоді нападник вкрав мобільний телефон убитої та втік із місця злочину.
Підозрюваного у вбивстві незабаром розшукали правоохоронці. А прокуратура передала до суду обвинувальний акт за порушення частини 1 статті 115 («Умисне убивство») та частини 2 статті 185 («Крадіжка») Кримінального кодексу України. За скоєні злочини чоловік отримав 10 років позбавлення волі. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Полтавської області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

339
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!