Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Зіньківщині поліцейські задокументували ряд наркозлочинів

На Зіньківщині поліцейські задокументували ряд наркозлочинів

В ході проведення трьох санкціонованованих обшуків працівниками СКП та ДОП Зіньківського відділення поліції в домогосподарстві трьох жителів різних сіл Зіньківського району було виявлено паперові згортки та полімерні пакети із речовинами рослинного походження, схожими на канабіс. Наркотичні речовини зберігали 35 -річний, 36- річний та 38-річний жителі Зіньківського району.
Вилучені зразки направлено на експертне дослідження.
По даному факту відкрито три кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

539
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!