Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Арт - година «Створи світ своїми руками» з майстром народної творчості Віталієм Приходько

Арт - година «Створи світ своїми руками» з майстром народної творчості Віталієм Приходько

Ведуча вечора бібліотекар Криштопа Л. І. розповіла учням про один знайдавніших видів народного мистецтва українського народу, художньої обробки дерева — різьбярства та про однин із найкращих багатств, якими наділена наша держава і вся планета Земля — ліс.
Майстер народної творчості Віталій Приходько провів для учнів майстер — клас «Різьбярство — моє найулюбленіше ремесло». Учасники салону «Світ рукотворного дива» та гостя Безпалько Ірина Іванівна — головний бібліотекар з питань зберігання книжкових фондів бібліотек Полтавської області, яка завітала на наш захід, доторкнулися до одного з
неперевершених видів мистецтва – різьбярства, відчули красу, теплоту, талант майстра, який зумів найти прекрасне в природі, відтворити в своїх виробах та передати його учням.
До уваги присутніх була підготовлена книжкова виставка «Лісу дивосвіт» та виставка — перегляд «Художні промисли Зіньківщини» декоративних виробів з деревини, майстра народного мистецтва Приходька Віталія.
Сподіваємось, що почуте і побачене на вечорі сподобалось нашим учасникам і гостям.
Ми горді, що такі таланти є в нас на Зіньківщині і щиро дякуємо майстру народної творчості Приходько Віталію за участь у проведенні Арт- години.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

865
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!