Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДЕПУТАТИ?

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДЕПУТАТИ?

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» говорить, що депутат місцевої ради зобов’язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, в у разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої ради повідомляє про це особу, яка очолює відповідний орган.
У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.
У Зіньківській районній раді вісім депутатів пропустили половину або більшість сесійних засідань. Це представники Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» — Валентина Бондаренко, «Аграрної партії» — Юрій Вовк, партії «Відродження» — Оксана Манойло та Микола Мирко, партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — Віталій Панченко та Віктор Давидко, політичної партії «СДП» — Людмила Софієнко.
Не пропустили жодного пленарного засідання представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — Людмила Кімлик – Яроха, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» — Наталія Матвієнко, партії «Відродження», голова районної ради – Сергій Нерозя, Олександр Яременко та Геннадій Хорошун, партії «Українського об’єднання патріотів – «УКРОП» — Олена Педяш та Микола Ричинда, «Аграрної партії» — Віра Чечоткіна.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

541
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!