Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині зареєстрували 9 випадків порушення виборчого законодавства

На Полтавщині зареєстрували 9 випадків порушення виборчого законодавства

Станом на 28 січня до поліції надійшли 23 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства. У 9-ти зареєстрованих випадках інформація підтвердилася – складені адміністративні матеріали. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.
Задокументовані правопорушення пов’язані з розповсюдженням (тобто рознесенням, вивішуванням та роздаванням) друкованих агітаційних матеріалів, які не містять необхідних відомостей. Такі дії підпадають під ч. 2 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно з цією нормою, для громадянина передбачений штраф від 51 до 85 гривень, а для посадової особи – від 340 до 510 гривень.
Також правоохоронці нагадують, що ч. 1 ст. 212-13 КУпАП передбачає стягнення за виготовлення або замовлення під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять:
– відомостей про установу, що здійснила друк;
– їх тираж;
– інформацію про осіб, відповідальних за випуск;
– або в яких така інформація означена неправильно чи неповно.
“Розмір штрафу для громадянина, у разі вчинення цього виду правопорушення, – від 170 до 510 гривень. А для посадової особи – від 850 до 1190 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

540
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!