Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Тридцятого січня, у залі засідань Зіньківської районної ради, відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Сергій Нерозя.
На сесії депутати районної ради розглянули тринадцять питань порядку денного.
Розпочалась робота сесії зі звіту голови районної ради Сергія Нерозі про роботу за період з грудня 2017 по січень 2019 року. Сергій Васильович зазначив, що завдяки злагодженій співпраці з депутатами районної та обласної рад, з народним депутатом України Олегом Кулінічем ми маємо позитивні результати роботи районної ради в цілому.
На сесії затвердили програму забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.
Були внесені зміни до місцевої соціальної програми цивільного захисту населення Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, районної програми підтримки та розвитку культури та туризму на 2018 – 2021 роки, районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову її до лав Збройних Сил України на період 2017 – 2020 роки, до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки. Також були внесені зміни до показників районного бюджету на 2019 рік.
Депутатами затверджено в новій редакції структури і граничної штатної чисельності комунальної установи «Інклюзивно — ресурсний центр» та «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області.
Також на засіданні депутати розглянули ряд інших питань, які попередньо були обговорені на засіданнях профільних комісій.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

588
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!