Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

П’ятого лютого, у залі засідань міської ради, відбулося засідання сорокової, позачергової сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання. Вів засідання голова міської ради Сергій Максименко.
У роботі сесії взяли участь депутати міської ради, працівники апарату та члени виконавчого комітету міської ради.
До порядку денного було включено сімнадцять питань.
На позачерговій сесії депутати затвердили міську Програму запобігання та реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру на території Зіньківської міської ради на 2019 – 2020 роки, розпорядження та договори укладених міським головою.
Були внесені зміни до показників міського бюджету на 2019 рік та до рішення тридцять четвертої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 10 липня 2018 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2019 рік».
Депутати внесли доповнення до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям Зіньківської міської ради з коштів міського бюджету.
Секретар міської ради Володимир Чикало доповів по питанню звітування міського голови перед територіальною громадою, депутатів Зіньківської міської ради перед виборцями і звітування голів постійних комісій перед міською радою про свою роботу у 2018 році.
Також депутатами міської ради був розглянутий ряд земельних питань по яких прийняті відповідні рішення.
Всі питання порядку денного були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

683
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!