Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЖИТЕЛЬ ЗІНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ НАМАГАВСЯ ВИКРАСТИ КАБЕЛЬ

ЖИТЕЛЬ ЗІНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ НАМАГАВСЯ ВИКРАСТИ КАБЕЛЬ

Поліцейські на місці скоєння злочину викрили чоловіка, який в мікрорайоні «Інститут зв’язку» вночі виліз на дах багатоповерхівки та намагався викрасти кабелі на вежі одного з мобільних операторів. Молодик уже повирізав кабелі з апаратури та саме готувався з ними спуститися донизу.
Зловмисником виявився 23-річний мешканець Зіньківського району, який на декілька днів приїхав до свого друга у Полтаву. Поліцейським він розповів, що таким чином хотів заробити грошей та допомогти своїй дівчині заплатити за оренду квартири.
«У ході досудового розслідування наші працівники встановили, що це не перший злочин, який скоїв даний чоловік, — розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. — Так, близько двох тижнів тому він уже викрадав кабелі зв’язку з цієї ж вежі. Завдяки оперативному реагуванню поліції, зробити це повторно цього разу, як бачимо, йому не вдалось».
Відповідно до санкції частини 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно), за якою розпочато кримінальне провадження, чоловікові тепер загрожує арешт на строк від трьох до шести місяців, обмеження або позбавлення волі на строк до п'яти років. Раніше до кримінальної відповідальності чоловік не притягувався.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

485
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!