Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

КАЛІЦТВО ВИХОВАНЦІВ – ВИПАДКИ НЕПООДИНОКІ

КАЛІЦТВО ВИХОВАНЦІВ – ВИПАДКИ НЕПООДИНОКІ

Як ми повідомляли, другого січня, у хірургічне відділення Зіньківської ЦРЛ поступив двадцятивосьмирічний вихованець Зіньківського будинку – інтернату.
Вихованець працював з зернодробильною машиною, внаслідок чого отримав травматичну ампутацію кисті руки.
Редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» звернулася до Зіньківського відділення поліції з проханням, надати правову оцінку діям працівників будинку – інтернату з приводу залучення до роботи з механізмами людей з особливими потребами.
Але, як виявилося, випадки каліцтва вихованців у Зіньківському дитячому будинку – інтернаті непоодинокі.
Як стало відомо, що близько чотирьох років тому, вихованець,1993 р.н., при роботі на підсобному господарстві отримав травму – перелом руки. З метою приховування фактів травматизму вихованцю не була надана медична допомога, у результаті чого, рука зрослася неправильно та на даний час недіюча. Після даного випадку вихованця перевели у інший будинок – інтернат.
У 2016 році, інший вихованець,1994 р.н., при забої свійської птиці на підсобному господарстві, сокирою травмував пальці лівої руки, у цьому ж році вихованець,1984 р.н., в процесі скошування трави травмував пальці ніг.
Так як наші усні звернення в дану установу та в Департамент соціального захисту населення з проханням прокоментувати ситуацію, яка склалася у Зіньківському дитячому будинку – інтернаті ігноруються, редакція газети звертається з письмовою заявою у Зіньківське відділення поліції з проханням перевірити інформацію, щодо приховування травматизму та надання некваліфікованої або ненадання медичної допомоги при травмах вихованців дитбудинку. Також, редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» має намір звернутися до міністерства соціальної політики України з проханням посприяти у прийняті мір, щодо недопущення випадків травматизму вихованців Зіньківського дитячого будинку – інтернату.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні жителі міста!
У Вас є можливість замовити кур'єрську доставку газети «Зіньківщина „по — іншому“ в межах міста! Сплачуйте за отримані номери в кінці кожного місяця. Ціна на 1 місяць — 11 грн. 80. коп. Для пенсіонерів, інвалідів — 9 грн. 85 коп на місяць.
Дякуємо за те що Ви з нами!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1187
RSS
00:27
Что за грязная ложь?????????
00:29
Что за грязная ложь?????
00:38
Я просто возмущена, ложь на каждой строке этого текста!!! Как вам не стыдно????? Этоже читают люди, а в интернате работают ответствинные люди, не то что тут