Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дев’ятнадцятого лютого, в депутатській кімнаті Зіньківської районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном під головуванням Геннадія Хорошуна – голови цієї комісії.
На розгляд комісії було винесено дванадцять питань.
Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 2018 рік інформував перший заступник голови РДА Микола Хоменко.
Були розглянуті питання щодо внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, до показників районного бюджету за 2018 та на 2019 роки, а також ряд майнових питань.
Цього ж дня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту та регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Головувала на засідання Світлана Чикало – голова постійної комісії.
Рішенням комісії були винесені на розгляд сесії питання про хід виконання програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016 — 2020 роки, про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та виконання заходів районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
На засіданні комісії розглянули питання щодо внесення змін до районних програм протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки, підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 -2021 роки, розвитку фізичної культури та спорту на 2017 – 2020 роки, а також до Програми розвитку первинної медико – санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

610
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!