Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Двадцятого лютого, у приміщенні районної ради відбулося засідання тридцять третьої сесії сьомого скликання Зіньківської районної ради.
На порядку денному було сімнадцять питань. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.
Розпочалося пленарне засідання з привітань голови районної ради Сергія Нерозі та заступника голови районної ради Сергія Загорулька. Дванадцятого лютого, на гірськолижній базі «Сорочин Яр», що в селі Стасі, Диканського району, проходили змагання із зимових видів спорту серед сільських і селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад, районних рад, їх заступників.
Перші цьогорічні обласні змагання принесли нашому району чергові нагороди. У змаганнях на тубах почесні місця посіли: І місце – Михайло Іванович Білик (Лютенсько-Будищанський сільський голова), а ІІІ місце – Володимир Іванович Сивокінь (Шилівський сільський голова).
Сергій Нерозя та Сергій Загорулько побажали здоров’я, успіхів та нових досягнень.
Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 2018 рік інформував перший заступник голови РДА Микола Хоменко.
Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та виконання заходів районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки доповів Леонід Горяєв – начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького ВП ГУ НПУ у Полтавській області.
Депутати районної ради внесли зміни до районних програм протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки, підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 -2021 роки, розвитку фізичної культури та спорту на 2017 – 2020 роки, підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 -2021 роки, розвитку первинної медико – санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, до показників районного бюджету за 2018 та на 2019 роки.
Своїм рішення депутати райради внесли зміни до показників районного бюджету за 2018 та на 2019 роки.
На пленарному засіданні затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
Також був розглянутий ряд майнових питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

483
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!