Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Поліцейські вилучили «Самопал» та обріз мисливської рушниці

Поліцейські вилучили «Самопал» та обріз мисливської рушниці

В ході проведення санкціонованого обшуку працівниками ДОП Зіньківського відділення поліції в приміщенні житлового будинку 47 — річного жителя одного з населених пунктів Зіньківського району, раніше судимого за ст. 309 КК України, не працюючого було виявлено та вилучено предмет схожий на саморобний пристріл «Самопал» без номеру.
А у приміщенні житлового будинку 50 — річного жителя одного з населених пунктів Зіньківського району, раніше не судимого було виявлено та вилучено предмет ззовні схожий на обріз мисливської рушниці без будь-якого маркування.
Речові докази вилучено та направлено на експертне дослідження.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох років до семи років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

833
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!