Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Поліція затримала крадія алюмінієвих виробів

Поліція затримала крадія алюмінієвих виробів

Нещодавно до Зіньківського відділення поліції надійшло три повідомлення від 36 – річної жительки м. Зіньків, про крадіжку алюмінієвих виробів, а саме: 5 алюмінієвих каструль, 6 алюмінієвих бідонів та чавунний казан з господарства заявниці. Завданий збиток жінка оцінила у 3200 гривень.
В ході відпрацювання було встановлено, що дане кримінальне правопорушення здійснив 20-річній, раніше судимий, житель одного з сіл Зіньківського району. Речові докази вилучено.
За даним фактом відкрито 3 кримінальних проваджень за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!