Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПОЛЮБИ ДЕПУТАТА СВОГО МІСТА

ПОЛЮБИ ДЕПУТАТА СВОГО МІСТА

Чотирнадцятого лютого, в День усіх закоханих, представники Активної Громади Зіньківщини провели акцію «Полюби депутата свого міста», яка стала частиною Всеукраїнського заходу.
І хоча назва акції мала трішки грайливий характер, говорили, як завжди, про речі серйозні: про налагодження діалогу між громадянами й депутатами місцевих рад. А чому б не поговорити про наші спільні проблеми через любов і повагу один до одного, через позитив? Наша активістка, Кириченко Світлана Сергіївна, запрошуючи на захід депутата Зіньківської міської ради Прокопенка Олександра Борисовича, так і сказала: «Я Вас запрошую, бо Ви — мій улюблений депутат». Улюблений завдяки своїй доброзичливості, людяності і терпінню. І він не зміг відмовитися від такого запрошення. Зіньківська міська рада теж відгукнулася на запрошення і делегувала на участь у акції секретаря ради Чикала Володимира Михайловича. Завдяки цьому, зіньківчани, перш ніж залишити свої пропозиції і побажання на папері, отримали змогу прямого, неформального спілкування з представником місцевої влади. Приємно відзначити, що більшість опитаних зіньківчан знають депутата свого округу, і в День закоханих виявили бажання написати привітання своєму обранцеві з побажаннями миру, добра і ентузіазму. Але траплялися і такі, хто до цього часу не встиг познайомитися зі своїм депутатом, і для початку хотіли б дізнатися його ім’я. Для такого випадку в активістів був список депутатів міської ради по округах з контактними телефонами. Ця інформація є відкритою для всіх без обмеження, її можна знайти на сайті міської ради, де є ще багато цікавого: матеріали засідань сесій і виконавчого комітету, план соціально — економічного розвитку на 2019 рік і звіт про виконання плану у 2018 році, про роботу комунальних служб і т.інше. Далеко не всі зіньківчани знають, що депутати міської ради працюють на громадських засадах, і тому їхня зайнятість заважає знати про всі проблеми їхніх виборців. А коли про проблеми не говорити, то складається враження, що їх і не існує. Активісти розповідали про повноваження депутатів місцевої ради, про те, з якими питаннями і як можна звернутися до свого депутата. «Слухаю вас і розумію: немає ж нічого складного — сісти, написати заяву, віднести її в міську раду, але наша інертність і байдужість заважає нам робити зміни», — зізналася Любов, одна із наших співрозмовниць. На питання представників Активної Громади зіньківщини: за що депутатів любили б більше, отримали відповіді – за відремонтовані тротуари, за дитяче кафе у місті, за активніше спілкування із виборцями і більше спільно реалізованих ініціатив на благо нашого Зінькова.
Примітка. Акція, організована громадською організацією «ВГО «Інститут «Республіка», проводилася з інформаційно — просвітницькою метою. Ми аполітичні, і не підтримуємо політичні сили чи кандидатів. Термін «полюбити» вживається в контексті — стежити за діяльністю депутатів, контролювати їх дії, більше звертатися до них.


Ігор МЕЛЬНИК,
комунікаційний координатор
Активної Громади Зіньківщини.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

564
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!